zooba
24 اسفند 1401 - 00:47

راهیان نور پرورش دهنده شهیدان حججی و بلباسی است

ساری- یکی از روایتگران دفاع مقدس با بیان این که راهیان نور معرفت به معنویت و حیقیت است، گفت: راهیان نور پرورش دهنده جوانان و شهدایی نظیر بلباسی و حججی است.

به گزارش خبرنگار مهر، حسین یکتا سه شنبه شب در جمع زائران مازندرانی در اردوگاه‌های راهیان نور با بیان این که راهیان نور پرورش دهنده جوانان و شهدایی نظیر شهید بلباسی و حججی می‌شود، افزود: نوجوان‌های دهه هشتادی معجزه قرن هستند که در راهیان نور پرورش یافته اند.

وی اظهار داشت: شهدای دفاع مقدس دفاع مقدس و شهدای غواص دست بسته سبب شدند حال جامعه خوب شوند و باید بدانیم سر ریل انقلاب و نظام اسلامی در دستان مبارک حضرت امام زمان (عج) است و به فرمایش مقام معظم رهبری در لحظه‌ای جامعه نیاز داشت با نظر حضرت منجی عالم بشریت، شهدای غواص رخ نشان دادند و حال جامعه خوب شد.

وی با اظهار این که شهدا نظرکرده الهی هستند، افزود: راهیان نور و مقتل و مشعر شهیدان دوران دفاع مقدس به مشمار می‌رود و خون شهید سبب می‌شود که حال دعوت شدگان به راهیان نور خوب شود.

حاج حسین یکتا از دوران دفاع مقدس به عنوان مظهر بهشت خداوند در روی زمین یاد کرد و گفت: راهیان نور در واقع معرفت به معنویت است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1093594